Подорож країною Кохання
Цього року із здобувачами освіти Капустинського ліцею учнями 1-6 класу проведено цікавий квест до Дня святого Валентина «Подорож країною Кохання».
Під час квесту познайомили учнів з історією виникнення Дня Валентина та особливостями його святкування. Діти на занятті проявили неабияку креативність, творчість були кмітливими та винахідливими. Говорили компліменти, шукали слова які означають це свято, складали в пари різних героїв казок. По закінченню квесту учні склали речення "Все починається з любові", та отримали Валентинки- розмальовки, які власноруч розмалюють.