День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.
Учні 4-8 класів брали участь в унікальному фестивалі «Розмалюй сердечко» в рамках проведення Всесвітнього Дня Гідності та Свободи.
Найменші наші ліцеїсти грали в лото "Народні символи України", а також переглянули відео про Гідність та Свободу нашого українського народу.