Тиждень дорожнього руху
Згідно наказу по Капустинському ліцею та з метою формування навичок безпечної поведінки на дорогах з 13 по 17 листопада 2023 року було проведено Тиждень дорожнього руху. Діти мали змогу долучатися до заходів різного змісту і спрямування: від творчих до пізнавальних. Для середньої ланки школярів проведено круглий стіл «Будь помітний на дорозі», під час якого увесь акцент було зроблено на безпеці пішохода в темну пору доби. Обговорили питання, яким чином можна зробити пішохода більш помітним та переглянули малюнки, що пояснюють , яке значення має темний і світлий одяг у темну пору доби та яка роль світловідбиваючих елементів. Провели гру «Безпека на дорозі». Здобувачі освіти 5 класу здійснили мандрівку до класу безпеки "Безпека мого життя на дорозі". Четвертокласники організували «творчу майстерню» по виготовленню паперових машин, дерев, будинків, дорожніх знаків, а вже потів почалося найцікавіше – гра у водіїв. Для дітей 1-4 класів було проведено онлайн-гру «Так чи ні» та організовано перегляд мультфільму «Безпечна дорога додому». Першокласники власноруч виготовили аплікації «Пішохідний перехід» та здійснили екскурсію селом, де познайомилися із дорожніми знаками, пішохідним переходом.