День захисників та захисниць України
Цього року 1 жовтня вперше відзначили День захисників та захисниць України.
Для українців ця дата - можливість вшанувати воїнів будь-якої статі, що захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини. Цього дня прийнято згадувати не лише героїв сьогодення, які щодня боронять кордони нашої держави від країни-агресора, але й ветеранів Другої світової війни, наших предків- козаків, які виборювали право на незалежність.
З нагоди цього свята для здобувачів освіти Капустинського ліцею було підготовлено ряд різноманітних заходів: перегляди тематичних відео та презентацій, робота творчих майстерень з виготовлення листівок, малюнків, вікторини та ігри.
Під час таких заходів діти більше дізнаються про власну історію, подвиги своїх земляків, відчувають приналежність до величного і відважного українського народу.