Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Тиждень безпеки цивільного захисту

Дата: 12 травня 2023 о 16:15, Оновлено 12 травня 2023 о 16:27
196 переглядів

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми щодо питань особистої безпеки та захисту життя в надзвичайних ситуаціях у Капустинському ліцеї проведено Тиждень безпеки цивільного захисту.
       Для здобувачів освіти 1-9 класів були організовані різноманітні тематичні заходи, що сприяли  розширенню та закріпленню знань з дорожнього руху, пожежної безпеки,  правил поведінки в природі, поводження з вибухонебезпечними предметами, наданні першої домедичної допомоги. Для всіх учасників навчального процесу провели тренувальну  евакуацію до укриття.
До Дня пожежника  учням початкових класів  організували захід «Вогонь – друг, вогонь – ворог», де вони познайомилися зі значенням вогню в житті людини, з пожежею  як стихійним лихом. Під час практичної частини заходу діти розгадували загадки, грали в ігри «Хто краще», «Так чи ні», рольову гру-естафету «Я пожежник».
       Наймолодші здобувачі  освіти  під час знайомства з темою «Стихійні лиха»  долучилися до бесіди та створення спільного колажу «Стихійні лиха нашої місцевості». Також для них був проведений інтерактивний урок «Мінна безпека» , в ході якого дізналися про те,  які бувають міни та про небезпеку, яку вони несуть, склали правила поведінки під час  виявлення вибухонебезпечних предметів. Урок завершився  узагальненням знань у вигляді вікторини та створення плакату «Мінна безпека».
       Діти залюбки переглядали серіали «Безпека з псом Патроном».
       Для  8-9 класів був проведений інтерактивний урок з мінної безпеки " Обережно -  міни". Під час перегляду відео діти ознайомились з різними видами вибухонебезпечних предметів, правилами безпеки. На завершення заходу, виконуючи завдання,  учні узагальнили правила поведінки при виявленні предметів невідомого походження.
        Вже традиційним стало проведення для учнів 5-9 класів квесту за станціями «Переправа», «Шифрувальник», «Заборона», «Врятуй себе, допоможи іншому», «Конструктор», «Вгадай» та спортивних естафет «Подолання перешкод», «Загаси вогонь», Швидка допомога», «Перенеси потерпілого», «Купина», де школярі мали змогу продемонструвати вміння працювати злагоджено та в команді, показати ерудицію й знання з безпеки життєдіяльності.
       Отримані  під час теоретичних частин та закріплені на практиці знання допоможуть дітям не розгубитися в надзвичайних ситуаціях.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.